Adrenalinski park za kraj nastavne godine
Autor: Renata Džaja, 14. 6. 2024.

Planinari su danas, 14. lipnja, odradili posljednji izlet u ovoj nastavnoj godini i pritom se dobro zabavili.

U pratnji učiteljice Renate i knjižničarke Vlatke, u osam ujutro krenuli su put Velike, no ovoga puta nisu išli planinariti, već se okušati u Adrenalinskom parku Duboka. Ondje su ih dočekali voditelji parka koji su najprije odradili obuku s učenicima, opremili ih u pojaseve i kacige te dali upute što i kako trebaju. Nakon obuke, učenici su znatiželjno pohitali na poligon.

U parku su proveli dva sata, dobro se izmorili i usavršili tehnike kretanja po adrenalinskom parku. Uslijedio je i ručak u restoranu, zatim predah pa sladoled. Sretni, puni dojmova i punih stomaka zaputili su se kući.

Na školskom Instagram profilu pogledajte videozapis, a za više fotografije kliknite OVDJE!