Nova nastavna godina
Autor: Darko Čota, 4. 9. 2024.

Dragi učenici, poštovani djelatnici škole, cijenjeni roditelji,

nova nastavna godina počinje u ponedjeljak, 9. rujna 2024. Zajedničkom suradnjom trudit ćemo se da nam i u ovoj nastavnoj godini naša škola i dalje bude radosno mjesto učenja i zajedničkog druženja.

Nastava za učenike predmetne nastave u Drenju počinje u 7:30.

Učenici razredne nastave u područnim školama s nastavom kreću u 8 sati, dok učenicima razredne nastave u Drenju prvi sat počinje u 8:20.

Učenici će u ponedjeljak preuzeti udžbenike i dodatne obrazovne materijale pa trebaju ponijeti školsku torbu. Više informacija o organizaciji nastave, rasporedu sati, školskoj kuhinji i ostalom, učenici će saznati na prvom satu.

Prijevoz učenika u matičnu školu odvijat će se kao i do sada posebnim autobusnim linijama. Učenici predmetne nastave autobus za Drenje čekaju u svojem mjestu prema sljedećem rasporedu:

6:45 PRESLATINCI DVD

6:50 KUĆANCI AUTOBUSNO STAJALIŠTE

7:00 SLATINIK ISPRED CRKVE

7:10 PRIDVORJE DVD

7:15 MANDIĆEVAC ISPRED TRGOVINE + AUTOBUSNO STAJALIŠTE

7:00 POTNJANI DVD I AUTOBUSNO STAJALIŠTE

7:05 BRAČEVCI AUTOBUSNO STAJALIŠTE

7:10 PALJEVINA AUTOBUSNO STAJALIŠTE

Odvoz učenika putnika je u 14:30.

Želja nam je da ova nastavna godina bude ispunjena dobrim raspoloženjem i obiljem lijepih uspomena. Sretno i uspješno svima!