Osnovna škola Lapad

Terenska nastava drugaša na Pelješcu

Autor: Tea Kompar Jerković, 4. 6. 2024.

Učenici 2. razreda u pratnji svojih učitelja i učiteljica prošli su tjedan išli na terensku nastavu na Pelješac.
Posjetili smo područnu školu u Ponikvama gdje su nas primile učiteljice i učenici od 1. do 4. razreda. Nakon što smo se poigrali, nastavili smo dalje prema Kuni Pelješkoj. Tamo su nas dočekali domaćini na OPG Antunović. Prvo smo ručali, a nakon ručka smo otišli na farmu. Tamo smo vidjeli domaće životinje. Najviše smo se obradovali magarcima na kojima smo i jahali. Po povratku smo se zaustavili u Stonu, razgledali unutrašnjost tvrđave Veliki kaštio. Nakon toga smo prošetali po Stonu i poigrali se u parku. Sretni i zadovoljni smo se vratili u Grad u poslijepodnevnim satima.

Više fotografija pogledajte OVDJE.

KORISNI MATERIJALI

Osnovna škola Lapad / Od Batale 14, HR-20000 Dubrovnik / os-lapad-du.skole.hr / ured@os-lapad-du.skole.hr