Korisnik:
Lozinka:

Terenska nastava u grad Zagreb

Dana 04.06.2024. u 7:00 mi učenici trećeg i četvrtog razreda (30) Oš Petra Studenca, Kanfanar i Područnog odjela Sošići, s učiteljicom voditeljicom Tatjanom Ban Bastijančić i učiteljicama pratiteljicamaVilmom Banovac Brečević, Emmom  Boothman Milanković i asistenticom Orjanom Modesto, krenuli smo na terensku nastavu, Izlet u Zagreb. Po dolasku u Zagreb, razgledali smo centar grada uz stručnog vodiča: Katedrala, Trg bana Jelačića, crkva sv. Marka, Dolac, Gradec, Kamenita vrata. Vozili smo se i uspinjačom. Posjetili smo Muzej iluzija i Tehnički muzej Nikola Tesla. Razgledali smo muzeje uz stručno vodstvo. Zatim odlazimo u posjet Zoološkom vrtu Maksimir. Imali smo bliski susret s raznim vrstama životinja. U slobodno vrijeme kupili smo suvenire i sladoled. U popodnevnim satima krenuli smo prema Istri. Došli smo u Kanfanar u 22:00.

objavio: Tatjana Ban Bastijančić   datum: 6. 6. 2024.

Da li su odnosi među našim učenicima dobri?

Raspored sati 2023./2024.

predmetna nastava: