Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje

Dan maturanata

Autor: Franka Frančešević, 24. 5. 2024.

MATURANTI, SRETNO!

Danas smo obilježili Dan maturanata kroz provedbu programa koji su organizirali i izveli naši maturanti. Program je održan u školskoj športskoj dvorani s početkom u 9 sati. Maturanti su se pozdravili sa svojim nastavnicima i ostalim učenicima prigodnim programom, a nakon programa posjetili su Dječji vrtić, Osnovnu školu i Gradsku upravu.

Maturanti, sretan vam vaš dan! Želimo vam da se danas dobro proveselite, ali i da budete odgovorni i pazite na sebe i druge.
Svima koji nastavljate obrazovanje, želimo da uspješno položite državnu maturu i upišete željene fakultete, a vama koji odlazite na tržište rada da nađete posao koji želite i za koji ste se školovali.

VJERUJEMO U VAS!

Više fotografija pogledajte OVDJE!

OGLASNA PLOČA
CISOK

INFORMACIJE ZA UČENIKE ZAVRŠNIH RAZREDA SREDNJIH ŠKOLA

kako bi omogućili učenicima završnih razreda srednjih škola što bolju informiranost u vezi s upisima na visoka učilišta,objavljujemo poveznicu na stranicu www.studij.hr

Na navedenoj stranici nalaze se detaljne informacije u vezi s postupkom prijava na visoka učilišta, rangiranju, kalendaru s rokovima u postupku prijava, kao i mogućnosti usporedbe studijskih programa i ostvarenim bodovima za upis prethodnih godina.

Novčana pomoć
ZAVRŠNI RAD

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr