Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica

Ispis statistike od 3. 10. 2016.

Virtualna šetnja školom

Klikom na sliku možete virtualno prošetati našom školom i putem interaktivnih točki upoznati zanimanja koja obrazujemo....

Srednja škola Ivana Trnskoga nalazi se u Hrvatskoj Kostajnici u ulici Hrvatskih branitelja br. 14., neposredno uz Osnovnu školu Davorina Trstenjaka, te sa sportskom dvoranom čini jedan arhitektonski kompleks. Škola se nalazi sjeverno od glavne gradske prometnice u relativno mirnom dijelu grada. Zgrada je okružena zelenim površinama, koje su kultivirane.

Obrazovna područja - programi i trajanje obrazovanja:

trogodišnji program:                                     stolar (klasični model) i

četverogodišnji programi:                            opća gimnazija,

ekonomist

šumarski tehničar

Dabar natjecanje

E - SPOMENICA
Europski tjedan strukovnog obrazovanja

« Listopad 2024 »

Proslava i zajednički objed u našoj školi
Autor: Branka Ljepoja, Sanja Bužimkić, 20. 10. 2023.

(Listopad – mjesec značajnih datuma)

8.listopada 2023. u školi Ivana Trnskog Hrvatska Kostajnica proslavljeni  su   Dani kruha (16. listopada).  Također se na taj dan obilježio Dan kravate (18. listopada), Mjesec borbe protiv raka dojke i Dan ružičaste vrpce (1. subota u mjesecu listopadu, ove godine – 6. 10.) pa su  prigodno  učenici i djelatnici škole  nosili kravatu ili neki dio odjeće koji je roza boje.

Štandove s kruhom i domaćim kolačima, postavljene u holu Škole ukrasili smo roza balonima. Pobjednici najljepše uređenoga štanda podijeljeni u  tri kategorije te su za svoj trud dobili priznanja:

najljepši štand s etno elementima - zajednički štand 2.a i 4.a,

najraznovrsniji štand-zajednički štand 2.e,3.e i 4.e,

estetski najuređeniji štand - 1. b

Zbor Škole proslavu je obogatio glazbenim programom, dramska skupina (voditeljica prof. Milana Sadiković Lukić) je recitirala prigodne pjesme, a časna Ivana Ljubica Lisak, dipl. vjeroučiteljica, blagoslovila je kruh, peciva i kolače izrađene u domovima učenika , izložene na štandovima, a kojima  su svi djelatnici i učenici zajedno na kraju programa mogli uživati . Tako su prigodno obilježeni navedeni  datumi.

Luka Radman, 2.e

Novinarska skupina

Fotografije: ravnateljica Škole - Mirela Majstorović, prof.