Pjesnički radovi naših učenica zapaženi na natječaju Po(e)zitiva (2024.)

Pjesnički radovi Veronika-Tene Krapinec i Eme Grobenski (3. h) zapaženi su i ove godine na Po(e)zitivi.
Riječ je o pjesničkom natječaju koji organizira zagrebačka Škola za grafiku, dizajn i medijsku produkciju, a tema ovogodišnjeg natječaja inspirirana je nadrealizmom te su se učenici mogli izraziti otvarajući prostor slobodnim asocijacijama i začudnim pjesničkim slikama. Prema prosudbi stručnog povjerenstva, naše učenice plasirale su se među dvadeset najboljih. Njihove pjesme bit će objavljene u zborniku ovogodišnje Po(e)zitive koji će ilustrirati učenici Škole za grafiku, dizajn i medijsku produkciju. Čestitamo učenicama, a njihove pjesme inspirirane nadrealnim i snovitim mogu se pročitati u privitku objave.

Mentorica: Sanela Đurđević, prof.

objavio: Irena Nevjestić   datum: 17. 5. 2024.