NATJEČAJ ZA ODABIR SUDIONIKA NASTAVNIČKE MOBILNOSTI U SKLOPU ERASMUS+ AKREDITACIJE U OPĆEM ODGOJU I OBRAZOVANJU

TRAŽE SE:

• 2 nastavnika stranog jezika (engleskog, njemačkog jezika), mobilnosti u Njemačkoj, listopad 2024.
  • 2 nastavnika STEM područja, mobilnost u Rumunjskoj (gimnazija Colegiul Național "Samuil Vulcan“, Beiuș) od 22.9. do 27. 9. 2024.
  • 2 nastavnika za pratnju učenika u Rumunjsku od 22.9. do 27.9.2024.

UVJETI I KRITERIJI PRIJAVE

Rok za podnošenje prijave je 4. rujna 2024. Odluka o odabiru sudionika mobilnosti biti će objavljena na mrežnim stranicama škole te na oglasnoj ploči. Uvid u natječajnu dokumentaciju i žalbe, moguće je izvršiti u roku 48 sati  od objave rezultata u uredu ravnatelja. Žalbe se zaprimaju isključivo pisanim putem. Svi prikupljeni osobni podatci iz prijavne dokumentacije koristit će se isključivo u svrhu natječajnog postupka. Za više informacija u vezi planiranih aktivnosti svi zainteresirani mogu se obratiti koordinatorici Mariji Gabelica i putem e – maila, marijicag@hotmail.com ili Ireni Nevjestić  na mail  irenadjordan@gmail.com.

Priloženi dokumenti:
Epson_1918.pdf (783.17 KB)
NACIN_ODABIRA_I_KRITERIJI_razrada_(1).docx (77.07 KB)

objavio: Irena Nevjestić   datum: 27. 8. 2024.