Obrtničko-industrijska škola Županja

Naša učenica Iva Vuković osvojila zlato, srebro i broncu na 13. Festivalu plivanja u Rijeci
Autor: Katarina Nol, 30. 10. 2023.

28. listopada u Rijeci je održano natjecanje u paraplivanju “13. Festival plivanja” na kojemu je nastupilo 126 plivača iz 10 hrvatskih klubova, tri iz Slovenije i jedan iz Bosne i Hercegovine.

Među njima je bila i naša učenica Iva Vuković, članica Plivačkog kluba Cibalae Vinkovci, u pratnji trenerice Maje Buljubašić. Iva je u disciplini 50 m slobodno osvojila 3. mjesto u apsolutnoj i 1. mjesto u juniorskoj konkurenciji u svojoj klasi te 2. mjesto u disciplini 50 m leđno u juniorskoj konkurenciji.

Čestitamo Ivi i ponosni smo na nju!