Obrtničko-industrijska škola Županja

Školsko natjecanje iz vjeronauka
Autor: Katarina Nol, 2. 2. 2024.

Na školskom natjecanju iz vjeronauka pod nazivom „Vjeronaučna olimpijada“ održanom 1. veljače 2024. godine u našoj školi sudjelovalo je 23 učenika. Tema natjecanja ove godine bila je „Socijalni nauk Crkve“. Natjecanju su pristupili učenici od prvog do četvrtog razreda smjer ekonomist/-ica.

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju, a posebne čestitke učenici 4.b razreda Steli Simić na osvojenom prvom mjestu. Drugo mjesto pripalo je učenici 3.m razreda Josipi Bušić, a treće mjesto učenici 4.b razreda Mariji Lovrić. Četvrto mjesto osvojila je učenica 2.b razreda Lucija Baotić.

Sljedeća razina natjecanja je nadbiskupijska završnica, odnosno međužupanijska razina. Ukoliko se zbrojem bodova prvih četvero učenika plasira među deset najboljih rezultata u nadbiskupiji, bit ćemo uskoro obaviješteni. U slučaju da se plasiramo na nadbiskupijsku završnicu, prvih četvero učenika predstavlja ekipu naše škole na toj razini i bori se dalje za prolazak na državno natjecanje. Sljedeća razina natjecanja je planirana 22. ožujka 2024. godine u Đakovu.

Silvio Golubović, mentor