Dan sigurnijeg interneta
Autor: Administrator , 5. 2. 2018.

Dan sigurnijeg interneta obilježava se 6. veljače 2018. godine. Ovogodišnja tema je Poštuj, stvaraj i poveži se!, a naši učenici su na satu informatike kroz različite aktivnosti ponovili savjete i pravila o virtualnoj sigurnosti.

U utorak će na mrežnoj stranici dansigurnijeginterneta.org biti objavljen kviz koji učenici mogu rješavati od 9 do 19 sati i pritom osvojiti vrijedne nagrade poput mobitela, slušalica, usb narukvica ili tipkovnica. Sretno svima!

Kliknite OVDJE kako biste provjerili jeste li imali dovoljno sreće i osvojili neku od navedenih nagrada. Ukoliko ste kviz riješili u školi i zaboravili ste vaše šifre, obratite se učitelju informatike!