Najbolji na državnom natječaju Stvarajmo eKreativno!
Autor: Administrator , 25. 5. 2021.

Učenici Matej Kovač, Nives Bobić, Tea Jakšić, Patrik Leon Bobinac, Antun Grgačević, Mihael Mor i Vanesa Petanjak, pod mentorstvom školske knjižničarke Vlatke Štrk i učitelja informatike Gorana Podunavca, napravili su interaktivnu prezentaciju u kojoj su prikazali aktivnosti eTwinning projekta "Me, Myself & I" ("Ja i sva moja lica").

PREZENTACIJU POGLEDAJTE OVDJE!

Stvarajmo eKreativno državni je natječaj Hrvatske udruge školskih knjižničara o kreativnoj uporabi web alata u školskoj knjižnici, a njihova je prezentacija u kategoriji Kreativna prezentacija projekta osvojila prvu nagradu - knjige za školsku knjižnicu u vrijednosti od 700 kuna.

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima!