Jednodnevni izlet učenika u Voćin i na Jankovac
Autor: Administrator , 11. 5. 2022.

Učenici razredne nastave matične škole i sedam područnih odjela u utorak 10. svibnja 2022. bili su na jednodvenom izletu.

U pratnjih svojih učiteljica i školske knjižničarke prvo su posjetili Geo info centar u Voćinu. „Dođite znatiželjni, ostanite nadahnuti!“ riječi su koje privlače u centar i koje su sve ostavile zaista bez daha.  Učenici su se susreli sa sabljastom mačkom, divovskom hobotnicom, miocenskim psinama, opipali zube dinosaura... Centar je to u kojemu su doživjeli Papuk i njegovu bogatu povijest na posve novi, multimedijalni način.

Unatoč dosadnoj kiši, uživali su u samom srcu Papuka, na 475 m nadomorske visine, u biseru slavonskog gorja – Jankovcu. Ta gorska dolina puna svježine i romantike izmorila je zadovoljne učenike koji će dugo pamtiti nezaboravan izlet.

Fotografije na ovoj poveznici puno više govore!