Novi uspjesi učenika PŠ Slatinik Drenjski
Autor: Administrator , 26. 5. 2022.

Izabrani su najbolji radovi na likovnom, literarnom i foto natječaju koji je Hrvatska vatrogasna zajednica organizirala sa svrhom popularizacije vatrogastva među mladima te podizanja svijesti u zaštiti od požara.

Među nagrađenim radovima su i dva rada učenika Područne škole Slatinik Drenjski. Nagrađeni radovi nastali su pod mentorstvom učiteljice Željke Rossi.

U kategoriji likovni natječaj učenika osnovnih škola, u konkurenciji 676 radova, učenica Mia Matanovac osvojila je drugo mjesto.

U kategoriji foto natječaj učenika osnovnih i srednjih škola Josipa Kovač osvojila je drugo mjesto.

Iako nisu ovog puta nagrađeni, svakako želimo pohvaliti kreativne radove sljedećih učenika: Damian Mudrinić, Lana Sušić, Matea Matanovac i Viktorija Zorbas. Sa svojim literarnim radovima sudjelovali su Karlo Matanovac, Mia Matanovac i Marko Matavac.

Više fotografija pogledajte na ovoj poveznici.

Čestitke našim učenicima i njihovoj mentorici!