Učenici iz Mandićevca i Pridvorja zajedno proslavili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje
Autor: Administrator , 15. 10. 2022.

Učenici PŠ Mandićevac i PŠ Pridvorje obilježili su Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje 14. listopada 2022.

U brojnim aktivnostima i zajedničkom druženju sudjelovali su svi učenici od 1. do 4. razreda iz Mandićevca i njihovi dragi dragi gosti 2. i 4. razreda iz Pridvorja.

Pripremili su i uspješno izveli igrokaz Domaća zadaća te otpjevali pjesmu Pekar. Nakon likovnih radionica uslijedilo je pečenje palačinki. U slast su ih sve pojeli.

Zajednička igru graničara ostavljena je za kraj uzbudljivog i veselog radnog dana kojeg će svi sasvim sigurno dugo pamtiti.

Sve fotografije i videozapise s današnje manifestacije možete pogledati OVDJE!

učiteljice Rebeka Hausman, Sanja Pejčić i Lucija Tomić