Knjiga povezuje generacije
Autor: Željka Rossi, 18. 10. 2022.

Gradska knjižnica i čitaonica Đakovo i Foto-kino klub Đakovo organizirali su povodom Mjeseca hrvatske knjige šesti fotonatječaj „Knjiga povezuje generacije". Na natječaj se prijavilo ukupno 90 autora iz 32 mjesta diljem Hrvatske, iz triju zemalja, s ukupno 255 fotografija. Na natječaj se prijavio i velik broj učenika, a zahvalnicu što su ih animirali da se prijave dobile su nastavnice Sanja Vidović i Željka Rossi.

Iz PŠ Slatinik Drenjski među najboljim fotografijama su se našle i dvije fotografije Viktorije Zorbas, i po jedna fotografija Matea Matanovca i Lane Sušić te su izložene u velikom formatu, a po jedna fotografija u manjem formatu ostalih učenika. Učenici koji su ušli u najuži izbor dobili su diplome i knjige, a ostali učenici slikovnice. Za razred su dobili i jednu društvenu igru. Više fotografija pogledajte OVDJE!