Učenica Ena Fehir među 10% najboljih u državi
Autor: Administrator , 22. 11. 2022.

Učenici razredne i predmetne nastave sudjelovali su na međunarodnom natjecanju iz Informatike i računalnog razmišljanja Dabar od 7. do 11. studenoga 2022. godine.

Na listu 10% najboljih učenika u Hrvatskoj upisala se učenica 6. b razreda Ena Fehir.

Njezin mentor je učitelj informatike Goran Podunavac.

Našoj marljivoj šestašici za izvrstan rezultat u kategoriji KiloDabar, u kojoj se zajedno natječu učenici 5. i 6. razreda, pripala je diploma i digitalna značka Zlatni Dabar.

Čestitamo Eni i vjerujemo da će joj pristiglo priznanje biti motivacija za nove školske uspjehe!

Organizator natjecanja za Hrvatsku je udruga Suradnici u učenju uz podršku Hrvatskog saveza informatičara, Visokog učilišta Algebra i CARNET-a, a pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja.