Učenice sedmih i osmih razreda na natjecanju u futsalu u Đakovu
Autor: Leona Dedović, 24. 11. 2022.

Sve bolje nogometašice

Borbenost i timski rad dokazale su naše nogometašice u Đakovu 22. 11. 2022. Sedmašice Dorotea Rip, Kristina Gorski, Martina Žitnjak, Leona Dedović, Tijana Šajković i osmašice Vanesa Petanjak, Ema Matijaković i Tea Jakšić zaigrale su sigurno, odmjereno i postigle odličan rezultat.

U prvoj su utakmici poražene 2:1 od OŠ Vladimir Nazor Đakovo, ali su se vratile dobrom igrom i pogotkom Kristine Gorski odnijele pobjedu od 1:0 u utakmici s OŠ Josipa Antuna Čolnića.

U futsalu je sudjelovalo osam ekipa iz osnovih škola Đakovštine. Domaćin natjecanja bila je OŠ Josipa Antuna Čolnića.

Naše djevojke postaju sve bolje na nogometnim natjecanjima, a neke od njih već ozbiljno treniraju ženski nogomet. Trener naše ekipe je učitelj Jurica Gavran.

Treneru i nogometašicama čestitamo!

Leona Dedović, 7. a