Učenike Područne škole Pridvorje oduševila priča Mama Mu
Autor: Administrator , 22. 11. 2022.

Učenici Područne škole Pridvorje posjetili su matičnu školu u Drenju 17. studenoga 2022. U kratko razgledavanje škole povela ih je pedagoginja Aneta Orešković Buljan. Najvažniji i nauzbudljiviji dio dana bio im je posjet školskoj knjižnici.

S knjižničarkom Vlatkom Štrk razgovarali su o odnosu prema knjigama, pravilima ponašanja i ostalim stvarima koje se mogu raditi u knjižnici. Nakon što su poslušali zanimljivu priču Mama Mu, učenici su pokazali svoju kreativnost izrađujući straničnike.

Dogovorili su detalje sljedećeg susreta s knjižničarkom Vlatkom — zakazan je početkom drugog polugodišta u njihovoj školi u Pridvorju.

učiteljica Sanja Pejčić