Modelari izradili čarobno zimsko selo
Autor: Administrator , 15. 2. 2023.

Učenici naše škole izradili su model zimskog sela na izvannastavnoj aktivnosti Modelari. U izradi modela sudjelovalo je četvero učenika: Marta Pataki (6. a), Ines Živković (6. b), Borna Hanuljak (7. b) i Noa Novak (7. b).

Tijekom rada koristili su različite materijale, pribor za ocrtavanje te alate za obradu drva, papira, plastike i stiropora. Svoju kreativnost izrazili su izrađivanjem drvenih kućica, papirnatih borova i plastičnih saonica. Obradom stiropora napravili su podlogu snježne boje i oblika planine.

Timski projekt nastao je u veseloj i pozitivnoj radnoj atmsferi u kojoj su učenici, pod mentorstvom učitelja tehničke kulture Josipa Ševkušića, učili i razvijali vještine tijekom različitih zadatka.

Svi se vesele novim projektima i s nestrpljenjem iščekuju nove izazove. Videozapise i više fotografija pogledajte OVDJE!