Majčin dan
Autor: Darko Čota, 14. 5. 2023.

Praznik u čast majki i majčinstva, Majčin dan, u većini svijeta obilježava se druge nedjelje u svibnju. Ove godine je to 14. svibnja.

Uoči Majčina dana, učenici razredne nastave PŠ Mandićevac razmišljali su čime bi mogli darivati svoje mame. Tijekom razgovora sa svojim učiteljicama, Lucijom Tomić i Rebekom Hausman, složili su se da je uvijek najljepši poklon koji sami izrade. U školi su od kartona i salveta izradili bukete. Danas su ih iznenadili tim buketima kako bi im iskazali ljubav za sve ono što im pružaju. Ne sumnjamo da su im ovaj Dan učinili posebnim! Za više fotografija, kliknite ovdje! Sretan Majčin dan svim mamama!