Uvjeti korištenja društvenih mreža
Autor: Mihaela Topić, 18. 5. 2023.

U srijedu 17. svibnja u okviru projekta “Conditions and terms - I accept”, sufinanciranog od Agencije za elektroničke medije, izv. prof. dr. sc. Danijel Topić s Fakulteta elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek održao je predavanje pod naslovom “Uvjeti korištenja društvenih mreža”.

Cilj predavanja bio je predstaviti učenicima uvjete korištenja društvenih mreža koje su danas svakodnevnica među učenicima osnovnih škola.

Kroz interaktivno predavanje, učenicima je predstavljano kako društvene mreže funkcioniraju, kako zarađuju i koje podatke prikupljaju te kako se treba ponašati na društvenim mrežama kada je u pitanju dijeljenje osobnih podataka. Predavanju je prisustvovalo preko 80 učenika od 5. do 8. razreda.

Za više fotografija, kliknite OVDJE!

Foto: učiteljica Marija Pešić