Najava: Info dan "Učimo zajedno 6"
Autor: Aneta Orešković Buljan, 19. 5. 2023.

U utorak 23. svibnja 2023. u Osnovnoj školi Drenje u područnom odjelu Paljevine s početkom u 10:30 bit će održan Info dan u okviru projekta "Učimo zajedno 6" koji naša škola provodi u suradnji s Osječko-baranjskom županijom.

„Učimo zajedno 6“ nastavak je na prošlogodišnji projekt „Učimo zajedno 5“. Riječ je o projektu koji je usmjeren izjednačavanju mogućnosti za potpuno uključivanje učenika s teškoćama u razvoju u život zajednice kojoj pripadaju, naročito u redovitu nastavu koju djeca s teškoćama u razvoju uspješno pohađaju s pomoćnicima u nastavi.

Koordinatorica projekta u našoj školi, pedagoginja Aneta Orešković Buljan, zainteresiranim će roditeljima, nastavnicima i učenicima predstaviti i Inkluzivni dokument škole koji je jedan od produkata ovog projekta nastava proteklih godina. Svi prisutni imat će prilike čuti nešto više o inkluziji, školovanju učenika s teškoćama i njihovim pravima te važnosti uključivanja učenika s teškoćama u redovne razrede.