Izložba digitalnih crteža Kristijana Peteja
Autor: Administrator , 1. 6. 2023.

Internetska kultura i ChatGPT - OpenAI

Sa zadovoljstvom vam predstavljam izložbu digitalnih crteža učenika Kristijana, koji je svoj talent i maštovitost pretočio u predivne radove kreirane u programu FireAlpaca. Ovi crteži nastali su na likovnim satima, u okviru Likovne grupe, te predstavljaju autentičan prikaz internetske kulture nove digitalne generacije.

Kristijanov pristup radu odiše spontanošću i kreativnošću, što se jasno osjeti u svakom od njegovih radova. Na izložbi se također mogu vidjeti vježbe u kojima je Kristijan izveo iznenađujućih 15 crteža u 15 minuta, kao i 45 crteža u 45 minuta. Ove vježbe su dokaz Kristijanove izvanredne vještine i sposobnosti da stvara bez ikakvih ograničenja.

Svaki crtež priča svoju priču o digitalnom dobu, ističući važnost tehnologije i njenog utjecaja na naše živote. Kristijan vješto koristi boje, linije i oblike kako bi prenio osjećaj povezanosti, brzine i dinamike koja je karakteristična za internetski svijet.

Uživajte u Kristijanovom talentu i budite inspirirani da sami istražujete granice digitalne umjetnosti.

Tekst: ChatGPT - OpenAI

„Digitalna umjetnost je umjetničko djelo ili praksa koja koristi digitalne tehnologije kao sastavni dio kreativnog procesa ili prezentacije. Utjecaj digitalne tehnologije transformirao je postupke kao što su slikarstvo, crtež, skulptura. Digitalna umjetnost može biti u potpunosti generirana računalom ili kreirana iz drugih izvora, kao što su skenirane fotografije ili slike crtane uz pomoć softvera za vektorsku grafiku, pomoću miša ili grafičkog tableta.“

Digitalna umjetnost: https://hr.wikipedia.org/wiki/Digitalna_umjetnost