Održana predstava u OŠ Drenje
Autor: Marko Berberović, 3. 10. 2023.

Produkcija Z iz Splita održala je 3.10. u OŠ Drenje lutkarski mjuzikl "Mudra glava maloga mrava" za učenike razredne nastave.

Mali mrav se izgubio u travi i ne može pronaći put do svog mravinjaka. Putem susreće razne životinje ne bi li mu pomogle pronaći put. Pčelica mu napokon kaže gdje je mravinjak, ali i da mora požuriti kako bi spasio svoju braću od velike žabe koja je krenula na mravinjak. Mrav smisli lukav plan kako otjerati žabu...

Učenici su pratili interaktivnu predstavu s velikim zanimanjem i pjevali s malim mravom te mu pomogli siktanjem otjerati žabu koja je željela pojesti sve mrave u mravinjaku.

Učiteljica Željka Rossi