Škola u prirodi - Orahovica
Autor: Marko Berberović, 29. 9. 2023.

Učenici 3. i 4.razreda išli su u „Školu u prirodi.“ Boravili su u Dječjem odmaralištu Merkur osječkog Crvenog križa od 25.9. do 29.9.2023. godine pod vodstvom  učiteljica Željane Petrović i Lucije Tomić.

Škola u prirodi trajala je 24 sata dnevno i omogućila bolje upoznavanje učitelja s učenicima te samih učenika međusobno. Kroz ispunjen i bogat program i aktivnosti ostvarivali su ciljeve  i ishode učenja u novom i poticajnom okruženju. Osim nastave učenici su svakodnevno polazili Školu plivanja i obuku neplivača, te uz stručno vodstvo trenera uspješno svladali elemente plivanja.

Program im je ove godine nudio razne sadržaje: škola plivanja, noćno kupanje, pidžama party, super talent ,obilazak grada, šetnja u šumi, izlet na ranč Koral, posjet mjesne vatrogasne postaje i upoznavanje s vatrogasnom opremom te odlazak u GEO info centar u Voćinu. Proslavili smo i dva rođendana učenice 3. razreda Josipe i učenice 4. razreda Dajane.

Proveli su zajedno prekrasnih 5 dana i puni dojmova vratili se kući. Što su u Školi naučili, vidjeli, posjetili i razgledali, sve što su doživjeli i iskusili pogledajte na fotografijama

Učiteljica Lucija Tomić