Nagrade i priznanja učenicima PŠ Slatinik Drenjski
Autor: Administrator , 20. 10. 2023.

Na sedmi fotonatječaj Gradske knjižnice i čitaonice Đakovo i Foto-kino kluba Đakovo „Književnost bez granica“ pristiglo je čak 468 fotografija. Na popisu nagrađenih u dječjoj kategoriji našle su se dvije učenice PŠ Slatinik Drenjski.

Učenica Filipa Stanić osvojila je prvu nagradu za fotografiju „Alisa u zemlji čudesa“. Druga nagrada otišla je u ruke Josipe Kovač za fotografiju „Bijeg“. Njihove izvrsne fotografije, nastale pod mentorstvom učiteljice Željke Rossi, osigurale su im vrijedne poklone.

Učenik Mateo Matanovac dobio je priznanje za fotografiju „Priče za laku noć“. Vrijedi napomenuti kako fotografija Filipe Stanić („Snjeguljica i sedam patuljaka“) i dvije fotografije Matee Matanovac („Pepeljuga“ i „Prošlost“) krase đakovačku knjižnicu u velikom formatu.

I fotografiju („Trnoružica“) učiteljice Željke možete vidjeti na izložbi u Đakovu. Njezin rad s učenicima je iznova prepoznat. Uručeno joj je priznanje za motiviranje mlađih generacija.

Čestitamo našim učenicima, koji se izvrsno snalaze iza objektiva, i učiteljici Željki! Bravo za sve!

Više fotografija pogledajte OVDJE!