Učenici pogledali predstavu "U društvu sa srećom"
Autor: Vlatka Štrk, 8. 12. 2023.

Svi učenici razredne nastave Osnovne škole Drenje pogledali su predstavu "U društvu sa srećom" 7. prosinca 2023. godine.

Predstava je nastala kao autorski projekt Tihane Lipovec Franculj i Tamare Vučković s ciljem osnaživanja socioemocionalnih vještina djece. Radnja se odvija u Pričosvijetu gdje s Mirkom Bjesomirkom, gospodinom Izom i gospođicom Po, gospodinom Strahojedom, gospođicom Hoću, Brigašem i Trebašem, likovima iz njihovih slikovnica djeca vježbaju samopouzdanje, empatiju, samosvijest, asertivnost te kako se nositi s neugodnim emocijama poput ljutnje, straha ili bijesa.

Učenici su uživali vježbajući sreću tijekom interaktivne predstave. Više fotografija možete pogledati na ovoj poveznici!