Osmaši posjetili Sajam obrazovanja u Osijeku
Autor: Darko Čota, 23. 5. 2024.

Pred učenicima osmih razreda vrijeme je za važnu odluku — što upisati nakon osnovne škole?

U Gospodarskom centru Osječko-baranjske županije organiziran je „Sajam obrazovanja” 17. svibnja 2024. Naši učenici osmih razreda, zajedno s oko 2600 vršnjaka, na jednom mjestu saznali su detaljne informacije o svim mogućnostima srednjoškolskog obrazovanja, kao i o zapošljavanju i stanju na tržištu rada.

Ova hvalevrijedna manifestacija, koju je organizirala Osječko-baranjska županija, bila je od velike važnosti za donošenje informiranih odluka o budućem obrazovanju i karijeri, omogućujući osmašima da sagledaju sve opcije koje im se nude.

Također, učenici su u Osijeku ohrabreni u donošenju važne odluke koja će oblikovati njihovu budućnost. S njima su u pratnji bile učiteljica Kristina Filaković i pedagoginja Aneta Orešković Buljan.