Poziv na nagradni natječaj za učenike razredne nastave
Autor: Administrator , 15. 10. 2013.

Ministarstvo zaštite okoliša i prirode u rujnu 2013. započelo je edukativnu kampanju povodom Dana zaštite ozonskog sloja namijenjenu djeci nižih razreda osnovnih škola. Cilj kampanje je djeci približiti sve o ozonskom sloju, molekulama ozona, zaštiti od UV zračenja te štetnom ljudskom djelovanju na ozonski sloj.

U želji da se što je moguće više djece uključi u edukativni program, raspisan je likovni natječaj na temu zaštite ozonskog sloja. Učenici imaju zadatak obraditi predloženu temu u likovnoj tehnici kolaža u kojem svaki razred može sudjelovati s jednim zajedničkim uratkom. Pod opširnije u priloženim dokumentima saznajte više o uvjetima natječaja.

Priloženi dokumenti:
Poziv_na_nagradni_natjecaj.pdf (175.53 KB)