Osnovna škola Jurja Habdelića Velika Gorica

Vrijeme kod kuće

Jurekove vijesti
EMA započela s radom
Autor: Goranka Braim Vlahović, 19. 1. 2018.

Aplikacija za organizaciju i praćenje edukacije EMA - Education Management Application, puštena je u produkciju 17. siječnja.

Navedena aplikacija izrađena je u okviru projekta e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt) te je prvenstveno zamišljena kao centralno mjesto za prijavu svih korisnika projekta na edukacije organiziranih u okviru projekta. ►

No, putem ove aplikacije mogućnosti prijave na edukacije za stručna usavršavanja organiziranih od strane Agencije za odgoj i obrazovanje (AZOO), Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih (ASOO) te CARNET-a, imat će i svi korisnici iz osnovnoškolskog i srednjoškolskog pomoću korisničkih podataka iz AAI@Edu.Hr sustava. Ukoliko potencijalni korisnici iz obrazovnog sustava ne posjeduju korisničku oznaku iz AAI@Edu.Hr sustava, moći će se prijaviti na željenu edukaciju pomoću podataka za prijavu dobivenim prilikom registracije u ovom sustavu.

Aplikacija EMA korisnicima će omogućiti prijavu i odjavu na sadržaje, pregled evidencije edukacija, stečenih potvrda i znački te primanje obavijesti i podsjetnika o prijavljenim edukacijama.

Aplikacija je dostupna putem poveznice https://ema.e-skole.hr/