Apel roditeljima

Poštovani roditelji,

ponovo vas molim i apeliram da  ne ulazite vašim vozilima u školsko dvorište, čime znatno UGROŽAVATE SIGURNOST UČENIKA  i OMETATE PROMETOVANJE ŠKOLSKOG AUTOBUSA.

Podsjećam vas da vam je na raspolaganju sigurno parkiralište iza školske dvorane. ZAR JE POTREBNO DA SE DOGODI NESREĆA PA DA SHVATIMO VAŽNOST SIGURNOSTI NAŠIH UČENIKA.

U protivnom, morat ćemo poduzeti ne baš popularne mjere.

Obavijest učenicima putnicima i njihovim roditeljima

Poštovani učenici i roditelji,

od ZET-a smo zaprimili obavijest da će zbog tehničkih teškoća u ZET-u u prva dva tjedna nastave uslugu školskog prijevoza u našoj školi vršiti prijevoznik Slavonijabus d.o.o.

Budući da je prijevoznik s drugog područja, moguće je da će se dogoditi i neka nepredviđena poteškoća te se unaprijed ispričavamo.

Također vas molimo da, ukoliko uočite bilo kakvu teškoću, odmah javite upravi škole kako bismo mogli poduzeti adekvatne mjere. Sigurnost učenika je na prvom mjestu.

Vozni red se nije značajnije mijenjao i nalazi se u izborniku lijevo, kartica "Vozni red".

Hvala na razumijevanju!

Obavijest o početku nastave

Nastavna godina započinje u ponedjeljak, 9. rujna.

U ponedjeljak učenici dolaze u školu prema sljedećem rasporedu:

parni razredi (2., 4., 6. 8.) u 8:00 sati

neparni razredi (3., 5., 7.) u 14:00 sati

Iznimka su učenici 4. Ježdovec koji na nastavu dolaze u 14:00 sati.

Također, svi razredni odjeli produženog boravka u školu dolaze u 8:00 sati.

Učenici prvih razreda  u Stupniku u školu dolaze u 10:00 sati.

Učenici prvih razreda u Lučkom (1. a, 1. b, 1. Ježdovec) u školu dolaze u 12:00 sati.

Molimo učenike da u ponedjeljak u školu ponesu školske torbe kako bi mogli preuzeti pripremljene pakete udžbenika.

Svim našim učenicima želimo uspješan početak nastavne godine!

Obavijest o roditeljskim sastancima

Poštovani roditelji,

veselimo se susretu s vama na roditeljskim sastancima koji će se održati prema sljedećem rasporedu:

srijeda, 4. rujna 2024.

18:30 sati roditeljski sastanak 1. a, 1. b i 1. Ježdovec razreda - sastanci će se održati u matičnoj školi u Lučkom

19:30 sati roditeljski sastanak 1. a Stupnik i 1. b Stupnik - roditeljski sastanci će se održati u područnoj školi u Stupniku

četvrtak, 5. rujna 2024.

18:00 sati roditeljski sastanci petih razreda (5. abcd) - svi će se održati u matičnoj školi u Lučkom

19:00 sati roditeljski sastanci 7. c, 8. b, 3. b Stupnik i 4. Ježdovec - svi će se sastanci održati u matičnoj školi, sa iznimkom 3. b Stupnik - taj će se sastanak održati u područnoj školi u Stupniku.

Vidimo se! smiley

Školske vijesti

STEMfluencer – 1. STEM tjedan 3. dan

U srijedu, 11. listopada, posjetili su nas naši partneri iz Norveške.

Skupina učenika sedmih razreda, Mladi kemičari, prezentirali su gostima iz Norveške destilaciju bilja i izradu prirodne kozmetike od produkata destilacije. Učenici su gostima priredili i poklonili prirodnu kozmetiku – kremu za lice, melem i balzam za usne te po jedan biljni terarij koji su izradili članovi Ekološke skupine pod vodstvom profesorice Ane Ćurković.

Učenici šestih razreda sudjelovali su na radionicama izrade melema i balzama za usne uz vodstvo mentorice Ane Ćurković. Jednim dijelom i ovu aktivnost su promatrali gosti iz Norveške.

U priloženom zapisu 1. STEM tjedan - Mladi kemičari možete vidjeti i doživjeti djelić atmosfere i aktivnosti na radionicama.

Članovi skupine Mladi poduzetnici su partnerima iz Norveške prezentirali mogućnosti sublimacijskog tiska. Partneri iz Apenheta (Norveška) bili su izuzetno oduševljeni kad su im Mladi poduzetnici u njihovoj nazočnosti isprintali i darovali majice s logom njihove ustanove.

Skupina 3D modeliranje je pod vodstvom profesora Ivana Sunka prezentirala mogućnosti novonabavljenih 3D printera te isprintala i darovala partnerima privjesak za ključeve s oznakom OŠ Lučko.

Ekološka skupina pod vodstvom profesorice Anamarije Kirac je pokazala i detaljno obrazložila sve sastavnice STEM vrta. Gosti iz Norveške su u pratnji ravnatelja mr. sc. Pave Šimovića posjetili i našu školsku blagovaonicu, gdje su objedovali školski ručak. Toga dana na rasporedu je bila punjena paprika, a ravnatelj se pobrinuo da gosti kušaju i prave domaće kremšnite. Partneri su bili oduševljeni ručkom koji su dijelili s ostalim učenicima.

Budući da je bilo lijepo vrijeme predah za kavu iskoristili smo za užitak na suncu u STEM vrtu (učionica na otvorenom). Baš u tim trenucima naši vrijedni Mali vrtlari su, uz pomoć učiteljice Mace Starčević, zalijevali nasade što je jako oduševilo naše partnere.

Puni zadovoljstva i oduševljenja naši gosti su nastavili svoj popodnevni program, a mi smo ih ispratili ispunjeni zadovoljstvom i s još ponekom sitnicom.

Fotografije možete pogledati u Fotogaleriji.

objavio: Sandra Škarpa   datum: 13. 10. 2023.

Projekti i programi

« Rujan 2024 »

Ispis statistike od 7. 3. 2012.