Apel roditeljima

Poštovani roditelji,

ponovo vas molim i apeliram da  ne ulazite vašim vozilima u školsko dvorište, čime znatno UGROŽAVATE SIGURNOST UČENIKA  i OMETATE PROMETOVANJE ŠKOLSKOG AUTOBUSA.

Podsjećam vas da vam je na raspolaganju sigurno parkiralište iza školske dvorane. ZAR JE POTREBNO DA SE DOGODI NESREĆA PA DA SHVATIMO VAŽNOST SIGURNOSTI NAŠIH UČENIKA.

U protivnom, morat ćemo poduzeti ne baš popularne mjere.

Obavijest učenicima putnicima i njihovim roditeljima

Poštovani učenici i roditelji,

od ZET-a smo zaprimili obavijest da će zbog tehničkih teškoća u ZET-u u prva dva tjedna nastave uslugu školskog prijevoza u našoj školi vršiti prijevoznik Slavonijabus d.o.o.

Budući da je prijevoznik s drugog područja, moguće je da će se dogoditi i neka nepredviđena poteškoća te se unaprijed ispričavamo.

Također vas molimo da, ukoliko uočite bilo kakvu teškoću, odmah javite upravi škole kako bismo mogli poduzeti adekvatne mjere. Sigurnost učenika je na prvom mjestu.

Vozni red se nije značajnije mijenjao i nalazi se u izborniku lijevo, kartica "Vozni red".

Hvala na razumijevanju!

Obavijest o početku nastave

Nastavna godina započinje u ponedjeljak, 9. rujna.

U ponedjeljak učenici dolaze u školu prema sljedećem rasporedu:

parni razredi (2., 4., 6. 8.) u 8:00 sati

neparni razredi (3., 5., 7.) u 14:00 sati

Iznimka su učenici 4. Ježdovec koji na nastavu dolaze u 14:00 sati.

Također, svi razredni odjeli produženog boravka u školu dolaze u 8:00 sati.

Učenici prvih razreda  u Stupniku u školu dolaze u 10:00 sati.

Učenici prvih razreda u Lučkom (1. a, 1. b, 1. Ježdovec) u školu dolaze u 12:00 sati.

Molimo učenike da u ponedjeljak u školu ponesu školske torbe kako bi mogli preuzeti pripremljene pakete udžbenika.

Svim našim učenicima želimo uspješan početak nastavne godine!

Obavijest o roditeljskim sastancima

Poštovani roditelji,

veselimo se susretu s vama na roditeljskim sastancima koji će se održati prema sljedećem rasporedu:

srijeda, 4. rujna 2024.

18:30 sati roditeljski sastanak 1. a, 1. b i 1. Ježdovec razreda - sastanci će se održati u matičnoj školi u Lučkom

19:30 sati roditeljski sastanak 1. a Stupnik i 1. b Stupnik - roditeljski sastanci će se održati u područnoj školi u Stupniku

četvrtak, 5. rujna 2024.

18:00 sati roditeljski sastanci petih razreda (5. abcd) - svi će se održati u matičnoj školi u Lučkom

19:00 sati roditeljski sastanci 7. c, 8. b, 3. b Stupnik i 4. Ježdovec - svi će se sastanci održati u matičnoj školi, sa iznimkom 3. b Stupnik - taj će se sastanak održati u područnoj školi u Stupniku.

Vidimo se! smiley

Školske vijesti

Božićna priredba i Božićni sajam

U ponedjeljak, 18. prosinca 2023., održali smo još jednu Božićnu priredbu i Božićni mini-sajam, ali ovog puta za naše najmlađe - učenike od 1. do 4. razreda. Gospodin ravnatelj Pavo Šimović otvorio je priredbu poželjevši dobrodošlicu učenicima, roditeljima, bakama i djedovima te pri tome pohvalio njihov velik odaziv. Zaželjevši svima božićni mir i božićnu radost, prepustio je riječ voditeljici večeri učenici Sani Ostoji.

Priredbu su, pod vodstvom učiteljice Klare Lončarić,  hrabro započele učenice Gabrijela, Leonora, Ema i Iva uz recitaciju Najljepši darak. Potom su učenici 1. i 2. razreda Područne škole Stupnik izveli pjesmu Oj pastiri čudo novo pod vodstvom učiteljica iz boravka Klare Lončarić i Magdalene Šutalo. Učiteljica 1. J Suzana Krauz pripremila je svoje učenike koji su nam izveli ples uz pjesmu Dum Dee Diddle Dee Christmas Tree Song te time „rasplesali“ i cijelu publiku. Zagrijavši naše dlanove, na lica su nam izvukli osmijehe učenici iz 3. razreda Područne škole Ježdovec: Ema, Paula i Mihael, svojim igrokazom Božićni ukras pod vodstvom učiteljice Željke Šamec. Okitimo dom bila je sljedeća točka i pjesma koju su nam vrlo lijepo otpjevali učenici 3. razreda Područne škole Ježdovec. Nakon Ježdovčana uslijedila je izvedba učenika 2. a i 2 .b razreda iz boravka pod vodstvom učiteljica Martine Kubiv i Marije Štimac, a usklađeno su nam pokazali svoju koreografiju uz pjesmu Jingle Bell Rock.

Nakon toga, na red su došle dvije solo točke u programu. Prvo nam se predstavila učenica 4. razreda iz PŠ Stupnik, Petra Rukavina, na sintisajzeru s pjesmom Božić, a zatim nam je Božić na kajkavskom narječju veselo izrecitirala Ema Schiesl, također učenica 4. razreda  Područne škole Stupnik.  Obje učenice pripremala je za ovu prigodu  učiteljica Sandra Marinić.

Učenici 3. b razreda iz PŠ Stupnik izveli su svoj igrokaz Božićno drvce pod budnim okom učiteljice Maje Grgić. Moglo se zaključiti da među našim učenicima ima puno budućih glumaca i umjetnika zbog još jednog igrokaza kojeg smo vidjeli, a to je Ima li spasa za Djeda Božićnjaka, pod vodstvom učiteljice Tatjane Božan, u kojem su nastupili učenici i učenice 4. c razreda - Luka, Filomena, Mateo, Juraj, Marija, Marina, Melani i Nicol. Mješavinu tradicionalnih i modernih običaja u današnje božićno vrijeme, dočarali su nam učenici 4. J zabavnim i zanimljivim skečevima.

Na samome kraju, blagdansko raspoloženje su nam uveličali učenici 1.b razreda pod vodstvom učiteljice Ivane Lauš uz pjesmu Sretan Božić svakome.

Naša dvorana polako se ispraznila, baš kao i stolovi s proizvodima na našem sajmu te su svi izašli s nekim suvenirom u rukama ili osmijehom na licu. U svakom slučaju, možemo reći da su naši učenici usrećili jedni druge, svoje učitelje i učiteljice kao i svoje roditelje jer su svojim izvedbama pokazali izniman trud i sposobnosti.

Hvala im što su nam uljepšali kraj ove godine i kraj ovog polugodišta!

Dijelove atmosfere možete pogledati u Fotogaleriji.

objavio: Sandra Škarpa   datum: 20. 12. 2023.

Projekti i programi

« Rujan 2024 »

Ispis statistike od 7. 3. 2012.