Apel roditeljima

Poštovani roditelji,

ponovo vas molim i apeliram da  ne ulazite vašim vozilima u školsko dvorište, čime znatno UGROŽAVATE SIGURNOST UČENIKA  i OMETATE PROMETOVANJE ŠKOLSKOG AUTOBUSA.

Podsjećam vas da vam je na raspolaganju sigurno parkiralište iza školske dvorane. ZAR JE POTREBNO DA SE DOGODI NESREĆA PA DA SHVATIMO VAŽNOST SIGURNOSTI NAŠIH UČENIKA.

U protivnom, morat ćemo poduzeti ne baš popularne mjere.

Obavijest učenicima putnicima i njihovim roditeljima

Poštovani učenici i roditelji,

od ZET-a smo zaprimili obavijest da će zbog tehničkih teškoća u ZET-u u prva dva tjedna nastave uslugu školskog prijevoza u našoj školi vršiti prijevoznik Slavonijabus d.o.o.

Budući da je prijevoznik s drugog područja, moguće je da će se dogoditi i neka nepredviđena poteškoća te se unaprijed ispričavamo.

Također vas molimo da, ukoliko uočite bilo kakvu teškoću, odmah javite upravi škole kako bismo mogli poduzeti adekvatne mjere. Sigurnost učenika je na prvom mjestu.

Vozni red se nije značajnije mijenjao i nalazi se u izborniku lijevo, kartica "Vozni red".

Hvala na razumijevanju!

Obavijest o početku nastave

Nastavna godina započinje u ponedjeljak, 9. rujna.

U ponedjeljak učenici dolaze u školu prema sljedećem rasporedu:

parni razredi (2., 4., 6. 8.) u 8:00 sati

neparni razredi (3., 5., 7.) u 14:00 sati

Iznimka su učenici 4. Ježdovec koji na nastavu dolaze u 14:00 sati.

Također, svi razredni odjeli produženog boravka u školu dolaze u 8:00 sati.

Učenici prvih razreda  u Stupniku u školu dolaze u 10:00 sati.

Učenici prvih razreda u Lučkom (1. a, 1. b, 1. Ježdovec) u školu dolaze u 12:00 sati.

Molimo učenike da u ponedjeljak u školu ponesu školske torbe kako bi mogli preuzeti pripremljene pakete udžbenika.

Svim našim učenicima želimo uspješan početak nastavne godine!

Obavijest o roditeljskim sastancima

Poštovani roditelji,

veselimo se susretu s vama na roditeljskim sastancima koji će se održati prema sljedećem rasporedu:

srijeda, 4. rujna 2024.

18:30 sati roditeljski sastanak 1. a, 1. b i 1. Ježdovec razreda - sastanci će se održati u matičnoj školi u Lučkom

19:30 sati roditeljski sastanak 1. a Stupnik i 1. b Stupnik - roditeljski sastanci će se održati u područnoj školi u Stupniku

četvrtak, 5. rujna 2024.

18:00 sati roditeljski sastanci petih razreda (5. abcd) - svi će se održati u matičnoj školi u Lučkom

19:00 sati roditeljski sastanci 7. c, 8. b, 3. b Stupnik i 4. Ježdovec - svi će se sastanci održati u matičnoj školi, sa iznimkom 3. b Stupnik - taj će se sastanak održati u područnoj školi u Stupniku.

Vidimo se! smiley

Školske vijesti

Projekt Zabavna matematika

Tijekom školske godine 2023./2024. učenici 5. a, b, c i 7. e razreda proveli su niz različitih aktivnosti na satovima matematike u sklopu školskog projekta Zabavna matematika. Cilj projekta bio je upoznati učenike s matematičkim igrama (Domino, Sudoku, Nim i Tangram), izraditi čestitke i ukrase korištenjem matematičkih znanja, probuditi interes za matematikom i razvijati vršnjačko učenje, međusobnu toleranciju i digitalnu pismenost. Dio slika s naših aktivnosti pogledajte putem poveznice Zabavna matematika.

Ružica Mikić

objavio: Sandra Škarpa   datum: 18. 4. 2024.

Projekti i programi

« Rujan 2024 »

Ispis statistike od 7. 3. 2012.