Osnovna škola Negoslavci

« Kolovoz 2024 »

Vijesti / Вести
MASKENBAL 2013.
Autor: Milan Rkman, 22. 2. 2013.

МАСКЕНБАЛ 2013.

U večernjim satima u veselom ozračju, održan je maskenbal u našoj školi. Vile, gljive, kraljevi, kraljice i mnogi drugi likovi zavladali su školom.

Učenici su se predstavili svojim maskama, te su uspjeli šarmirati i nasmijati sve nazočne svojim kreativnim idejama. Hol naše škole bio je ispunjen do posljednjeg mjesta. Nakon predstavljanja svojih maski, učenici su održali prigodnu priredbu i uz šaljive recitacije, igru i ples. Na kraju priredbe, stručno povjerenstvo je proglasio pobjedničke maske za svaki razred.

У вечерњим сатима у веселој атмосфери, одржан је маскенбал у нашој школи. Виле, гљиве, краљеви, краљице и многи други ликови завладали су школом.

Ученици су се представили својим маскама, те су успели шармирати и насмејати све присутне својим креативним идејама. Хол наше школе био је испуњен до последњег места. Након представљања својих маски, ученици су одржали пригодну приредбу и  уз шаљиве рецитације, игру и плес. На крају приредбе, стручни жири је прогласио победничке маске за сваки разред.

Tijana Đorđević                               Milica Bajić

ТијанаЂорђевић                            Милица Бајић

Aleksandra Popović                        Srđana Đorđević

Александра Поповић                    Срђана Ђорђевић

Više fotografija pogledajte u Foto-galeriji ili kliknite na link.

МASKENBAL 2013. )