Osnovna škola Pećine Rijeka

Blog OŠ Pećine

IZDAVANJE POTVRDA UČENICIMA

Poštovani roditelji/staratelji,

elektronički zapis/potvrdu o statusu redovitog učenika možete preuzeti i ispisati u aplikaciji e-Dnevnik. Nadogradnjom sustava u tu je svrhu otvoren novi modul gdje je u padajućem izborniku moguće izabrati svrhu potvrde.  Ulazak u e-Dnevnik omogućen je prijavom putem AAI@EduHr elektroničkog identiteta te sustava e-Građani.

Informatika u razrednoj nastavi

E-svijet 1

Krizni tim za psihološku pomoć i savjeti stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu mogu se dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr i na telefon Nada Kegalj (098/594 721 i 091/755 0879 za Primorsko-goransku i Ličko-senjsku - Primorje).

« Rujan 2024 »

Zabavno i poučno

VAŽNI DOKUMENTI

Individualni razgovori s roditeljima

Na donjoj poveznici možete preuzeti informaciju o terminima individualnih razgovora s roditeljima u šk. god. 2023./2024.

Priloženi dokumenti:
Raspored informacija.pdf

O Erasmus+ akreditaciji

OŠ PEĆINE - ERASMUS AKREDITIRANA ŠKOLA

Osnovna škola Pećine, Rijeka primila je  Erasmus+ akreditaciju u području općeg odgoja i obrazovanja za razdoblje 2023. - 2027.
Školi su osigurana bespovratna financijska sredstva programa Erasmus+ sve do 31. 12. 2027. godine!
Tijekom toga razdoblja ostvarivat ćemo ciljeve predviđene našom akreditacijom i provoditi aktivnosti i mobilnosti predviđene Erasmus planom.
Veselimo se budućim putovanjima, prijateljstvima i suradnji na europskoj razini kao i snažnijim povezivanjem u mreži Erasmus+ škola!

Erasmus+ aktivnosti
Međunarodni dan izumitelja
Autor: Ksenija Sobotinčić Štropin, 2. 12. 2022.

Međunarodni dan izumitelja obilježava se 9. studenog jer je na taj dan rođena inovatorica u području bežičnih komunikacija i američka filmska glumica Hedy Lamarr. Bez njezina izuma danas ne bi postojao Wi-Fi.
Taj se dan prisjećamo velikih izumitelja koji su poboljšali naš svakodnevni život. Učenici produženog boravka uz pomoć svog plakata posebno su se prisjetili hrvatskih izumitelja. Posebno velikog Nikole Tesle, Slavoljuba Eduarda Penkale, Ruđera Josipa Bošković i Fausta Vrančića, čiji izumi su itekako promijenili naš način života i koji su nas svojim postignućima zauvijek zadužili.
Odlučili smo i mi postati izumitelji, na jedan dan. O našem izumu smo pisali te se likovno izrazili, što možete vidjeti u fotogaleriji.

Fotogaleriju možete pogledati ::ovdje::