Osnovna škola Pećine Rijeka

Blog OŠ Pećine

IZDAVANJE POTVRDA UČENICIMA

Poštovani roditelji/staratelji,

elektronički zapis/potvrdu o statusu redovitog učenika možete preuzeti i ispisati u aplikaciji e-Dnevnik. Nadogradnjom sustava u tu je svrhu otvoren novi modul gdje je u padajućem izborniku moguće izabrati svrhu potvrde.  Ulazak u e-Dnevnik omogućen je prijavom putem AAI@EduHr elektroničkog identiteta te sustava e-Građani.

Informatika u razrednoj nastavi

E-svijet 1

Krizni tim za psihološku pomoć i savjeti stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu mogu se dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr i na telefon Nada Kegalj (098/594 721 i 091/755 0879 za Primorsko-goransku i Ličko-senjsku - Primorje).

« Rujan 2024 »

Zabavno i poučno

VAŽNI DOKUMENTI

Individualni razgovori s roditeljima

Na donjoj poveznici možete preuzeti informaciju o terminima individualnih razgovora s roditeljima u šk. god. 2023./2024.

Priloženi dokumenti:
Raspored informacija.pdf

RAZREDNA NASTAVA-LIPANJ 2008
Autor: Administrator , 20. 6. 2008.

07.06. četvrti turnir osnovnih škola u malom nogometu (dvorana 3. maj)- u organizaciji DŠR MAXIMA, RIJEKA. Učenici 1. i 2. razreda osvojili su drugo mjesto a 3. i 4. razreda četvrto mjesto.

13.06. poslani su radovi učenika 2.a razreda za likovni natječaj za djecu na temu HOMMAGE FAUSTU VRANČIĆU u organizaciji Gradske knjižnice "Juraj Šižgorić" Šibenik-Centar za vizualnu kulturu djece i mladih i Grad Šibenik. Ove goduine grad Šibenik u mjesecu rujnu obilježava važne povijesne osobe i datume pa će tako prvi tjedan biti posvećen Faustu Vrančiću. Mentorice ove kreativne radionice bile su: Koraljka Boršić, prof. likovne kulture i Divna Bjelanović, učiteljica 2.a razreda.

Dana 16. lipnja 2008. učenici 1. i 2.a i 2.b razreda u pratnji svojih razrednih učiteljica i teachera Jakoba krenuli su put Istre. Najprije smo posjetili Hrvatsku u malom gdje smo prolazeći uskom stazicom obilazili Lijepu našu, razgledavajući pritom kulturno povijesne znamenitosti napravljene u minijaturi specifične za svaki kraj. Prepuni dojmova uputili smo se u centar Rovinja. U ugodnoj šetnji razgledali smo centar grada i prošetali rivom nerjetko uputivši pogled prema sv. Eufemiji. Zatim smo se uputili u Verudelu (Pula) gdje smo sa zanimanjem razgledali i saznali brojne zanimljivosti Jadranskog podneblja. Slobno vrijeme proveli smo na plaži i u igri, a zatim se streno vratili kući.

U srijedu 18. lipnja 2008. učenici četvrtog razreda naše škole pripremili su završnu priredbu na koju su pozvali svoje roditelje, širu obitelj, vanjske suradnike, stručni tim, liječnike i djelatnike škole i pokazali da je rad svih nas u ove četiri godine bio veoma uspješan.

Završna priredba u produženom boravku (1. i 3. razred)

U produženom boravku (grupa prvog i trećeg razreda) upriličena je 19. lipnja 2008. godine završna priredba u organizaciji učiteljice Christiane Jelače i učitelja Jakoba Patekara. Priredbi su nazočili roditelji, bake, djedovi, tete, barbe i učiteljice, ukupno 60 odraslih osoba koje su pljeskom ispratile svaku od 15 točaka. Djeca su se predstavila recitacijama na hrvatskom (standardnom i čakavskom narječju) i engleskom jeziku, plesom i pjesmom, a priredba je završila prikazivanjem fotografija snimljenih tijekom školske godine u produženom boravku i na izletima. Svojim nastupima djeca su pokazala predanost, složnost i sposobnost, a svoje su roditelje, rodbinu, učiteljice i učitelja učinili ponosnima i sretnima. Dječja radost i zadovoljstvo onih kojih brinu za njihov odgoj i obrazovanje obilježili su priredbu kojom je zaokružena uspješna suradnja u šk. god. 2007./2008.

Odabir agencija po javnom pozivu 7/2024