Osnovna škola Slakovci

Ispis statistike od 2. 2. 2012.

Završeni radovi na uređenju multifunkcionalnog prostora u Osnovnoj školi Slakovci
Autor: Kristina Kulić, 22. 12. 2023.

Osnovna škola Slakovci uspješno je provela projekt Uređenje multifunkcionalnog prostora za slobodno vrijeme djece, mladih i roditelja financiranog iz Programa ulaganja u zajednicu sufinanciranog sredstvima Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije (dalje u tekstu: Ministarstvo).

Cilj projekta bio je urediti prostor za čitaonicu, prostor za radionice s djecom, roditeljima, mjesnim udrugama te za pomoć u učenju i rad s djecom s poteškoćama. Navedeni multifunkcionalni prostor u vlasništvu OŠ Slakovci prethodno je bio u neupotrebljivom stanju, bez žbuke, električnih instalacija, nedovršenih podova te s lošom i dotrajalom stolarijom te je nakon završetka projekta stavljen u funkciju.

Izvršeni su radovi na izmjeni stolarije, žbukanje i gletanje zidova, elektro i instalaterski radovi, stavljanje podne glazure i podnih obloga.

Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava između OŠ Slakovci i Ministarstva sklopljen je 15. rujna 2022. godine čime je školi dodijeljeno 13.272,28 EUR bespovratnih sredstava za provedbu projekta. Ukupna vrijednost predmetnih radova s uslugom stručnog nadzora iznosila je 21.781,59 EUR. Razliku između dodijeljenih bespovratnih sredstava i ukupne vrijednosti radova od 8.446,31 EUR osigurala je Vukovarsko-srijemska županija.

Ovaj Projekt je proveden uz financijski doprinos Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije.