Osnovna škola Slakovci

Ispis statistike od 2. 2. 2012.

Humanitarna donacija
Autor: Ines Klobučar, 11. 1. 2024.

Ove godine naša škola organizirala je božićni humanitarni sajam pod nazivom „Budi svjetlo“ na kojemu su se prodavale rukotvorine koje su učenici s učiteljima vrijedno izrađivali pod B1 aktivnostima te na radionici u kojoj su osim učenika i djelatnika škole sudjelovali i roditelji. Svi zajedno izradili smo puno lijepih ukrasa te se uz rad lijepo družili i zabavili.
Osim rukotvorina prodavali su se i kolači, palačinke, kiflice, topla čokolada, punč…
Na sajmu je prikupljeno 642 eura te su taj novac učenici koji pohađaju B1 aktivnost Superheroji u suradnji s učiteljima odlučili uplatiti za dječaka Ivana Mesića koji ima 20-ak dijagnoza među kojima je i Downov sindrom i tumor koji je potrebno operirati. Više o dječakovom zdravstvenom stanju i agoniji s kojom se nosi njegova obitelj možete pročitati na poveznici:https://vinkulja.hr/tag/ivan-mesic/ .

„ Obitelj Mesić i u ovoj situaciji uzda se u topla srca dobrih ljudi koje moli za pomoć, a isto mogu učiniti donacijom bilo kakvog iznosa na sljedeći račun:
Primateljica: Ana Mesić
Tekući račun (ZABA): HR1523400093215343737 „

Potvrda o uplati vidljiva je na fotografijama.
Nadamo se da će ovakva druženja s ciljem pomoći potrebitima postati tradicija te se veselimo novom susretu.