Osnovna škola Slakovci

Ispis statistike od 2. 2. 2012.

Imamo učenike mjeseca!
Autor: Maja Vuković Katić, 1. 3. 2024.

U mjesecu ljubavi, kako neki opisuju veljaču, izabrali smo dvoje učenika mjeseca. Ovaj je mjesec protekao brzo, ali je donio puno radosnih i nježnih trenutaka u naše živote. Odabirom učenika mjeseca zaključili smo još jednu fazu i okrenuli se novim događajima i izborima.

Na posljednjem satu Sata razrednika u veljači učenici 3. i 4. razreda birali su svoga učenika mjeseca. Poučeni dobrim iskustvom prethodnoga mjeseca opet su odlučili izabrati dvoje, a ne jednoga, učenika koji su obilježili ovaj mjesec. Razredna složnost urodila je dobrim raspoloženjem i glasnim veseljem nakon provedenoga izbora.

Jednaki broj bodova osvojili su

Mia Draženović, učenica 4. razreda i

Petar Nikolić, učenik 3. razreda.

Njihovi su razredni prijatelji svoj odabir pravedno argumentirali. Mia je opisana kao dobra prijateljica koja je uspješna u školskim zadatcima te rado, po potrebi, provodi red u razrednoj zajednici. Dobro obavlja svoju ulogu predsjednice te se voli družiti. Petra su opisali kao uvijek raspoloženoga prijatelja koji rado zabavlja ekipu i širi veselje. Dobar je prijatelj koji pomaže te sudjeluje u brojnim školskim aktivnostima. Tako je prošao još jedan izbor kojim su djeca učila argumentirati vlastito te poštovati tuđe mišljenje. Suradnjom možemo sve, a ovaj smo se mjesec posebno razveselili što smo izabrali baš ove učenike mjeseca.