Osnovna škola Slakovci

Ispis statistike od 2. 2. 2012.

Lorena Marić predstavljala Vukovarsko- srijemsku županiju na Državnoj smotri LiDraNo
Autor: Mirjana Džakula, 26. 4. 2024.

22.-24. travnja 2024. godine u Vinkovcima je održana Državna smotra LiDraNo na kojoj je sudjelovalo 500 sudionika, učenika i njihovih mentora, koji su predstavljali svoje županije u literarnom, novinarskom, radijskom i dramskom stvaralaštvu. Učenica naše škole, Lorena Marić, predstavljala je Vukovarsko- srijemsku županiju literarnim radom „Moja multimama“ te dobila čestitke za izvrstan rad. Osim što je učenica dobila motivirajuće komentare za daljnje pisanje, sudjelovala je i na radionicama na kojima je obogatila svoje iskustvo i produbila ljubav prema pisanom izražavanju.