Osnovna škola Slakovci

Ispis statistike od 2. 2. 2012.

Muzej našega ranog djetinjstva
Autor: Maja Vuković Katić, 16. 5. 2024.

Povodom obilježavanja Svjetskoga dana muzeja 18. svibnja učionica 3. i 4. razreda jednim je dijelom postala Muzej našega ranog djetinjstva. Za pripremu i prezentaciju muzejskih predmeta zaslužni su svi učenici i učiteljica. Razgovarajući o važnosti, raznolikosti i brojnosti muzeja, zaključili smo kako i sami u svojim kućama čuvamo vrijedne dokaze i lijepe uspomene prošlosti. Naša je učionica, stoga, zasjala najljepšim sjajem djetinjstva svakoga od nas. Budući da su naše razredne kustosice uvijek spremne govoriti o dijelovima izložbe, rado vas pozivamo u našu učionicu. Za sve oni koji su spriječeni osobno doći, dio izložbe mogu pogledati i online klikom na OPŠIRNIJE.