Osnovna škola Slakovci

Ispis statistike od 2. 2. 2012.

Ponuda B1 aktivnosti
Autor: Kristina Kulić, 12. 9. 2024.

Dragi učenici,

Pozivamo vas da se pridružite našim B1 izvannastavnim aktivnostima, koje su osmišljene kako bi potaknule vaš osobni razvoj i istražile različite interese izvan redovnih školskih programa. Ove godine nudimo čak 17 različitih aktivnosti iz raznih područja, prilagođenih različitim uzrastima. Bez obzira jeste li zainteresirani za sport, umjetnost, znanost, tehnologiju ili neku drugu sferu, sigurno ćete pronaći nešto za sebe!

Iskoristite priliku da steknete nova znanja, vještine i prijatelje kroz aktivnosti koje su zabavne, korisne i kreativne.

Sajam/prezentacija B1 i B2 aktivnosti održat će se u utorak, 17. rujna u 17 sati u prostorijama i dvorištu škole.

Prijavite se i sudjelujte u programima koji vas najviše privlače!

S nestrpljenjem vas očekujemo!

B1 ponuda.mp4

Pod OPŠIRNIJE pročitajte detaljnije o B1 aktivnostima.