III. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN

~°~ ® © 2024. Sva prava pridržana © ® ~°~

Završni piknik

Autor: Antonia Pantelić, 20. 6. 2024.

Dana, 14. 6. 2024. na III. osnovnoj školi Varaždin održan je tradicionalni završni piknik kojim je obilježen skori kraj školske godine. Piknik su organizirale učiteljice produženog boravka Karla Miljak, Marina Martan i Anja Hrain. Sunčani dan i vesela atmosfera okupili su učenike, roditelje i učitelje u zajedničkom slavlju. Prostrano školsko dvorište bilo je ispunjeno smijehom i radošću dok su se svi okupljeni družili uz ukusne klipiće, svježe voće, te osvježavajuće napitke – aromatiziranu vodu s mentom i limunom, sok od naranče i ledeni čaj. Stolovi su bili puni ukusnog i raznovrsnog voća te je svatko mogao pronaći nešto po svom ukusu. Učenici su uživali u raznim igrama, od graničara, nogometa i košarke do školice i Twistera. Djeca su s oduševljenjem sudjelovala u igri, a nije nedostajalo ni smijeha ni sportskog duha. Roditelji su uživali u razgovorima i razmjenjivanju iskustava s učiteljima. Učitelji su iskoristili priliku da se opuste i neformalno druže s roditeljima i učenicima, razmjenjujući dojmove o protekloj školskoj godini.

Piknik je pružio svima priliku da se opuste i uživaju u zajedničkom druženju, čime je uspješno obilježen skori kraj još jedne školske godine. Učenici su ispunjeni uspomenama i veseljem napustili školu, spremni za ljetne praznike. Roditelji i učitelji su se složili kako je ovaj događaj bio savršena prilika za jačanje zajedništva i prijateljstva unutar školske zajednice.

Želimo se zahvaliti svim sudionicima na dolasku i donacijama za projekt „Kad se male ruke slože“.

Također, želimo zahvaliti našim kuharima Kreši Caru, Bojani Kršić i Aniti Novosel za trud i ukrašavanje voćnih salata.

Završni piknik na III. osnovnoj školi Varaždin još je jednom pokazao koliko su važna zajednička okupljanja i druženja u stvaranju pozitivne školske atmosfere te je ostavio sve sudionike s osmijehom na licu i radošću u srcu.

Učiteljice u produženom boravku Karla, Marina i Anja

Više u fotogaleriji.

Virtualna šetnja

Šetnja

Video

Prošećite našom školom sa svog pametnog mobilnog uređaja, računala, tableta, neovisno o vašoj lokaciji.

ŠKOLSKI LIST

Misija, vizija...
Logo škole
Virtualna učionica

Poveznice na
virtualne učionice 2023./2024.

1. a 1. b 1. c

2. a 2. b

3. a 3. b

4. a 4. b 4. c

5. a 5. b 5. c

6. a 6. b

7. a 7. b 7. c

8. a 8. b 8. c

« Lipanj 2024 »

Krenula je ponovo nastava... kako vam se čini koja je bolja?

> Drvo znanja
 > Enter
 > BUG

Ispis statistike od 17. 11. 2010.

III. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN / Trg Ivana Perkovca 35, HR-42000 Varaždin / os-treca-vz.skole.hr / ured@os-treca-vz.skole.hr