Osnovna škola Višnjevac

Školske novosti

Dan škole - najava

Autor: Administrator , 24. 5. 2024.

U srijedu 29. svibnja 2024. obilježit ćemo Dan škole. Ujedno je to i Svjetski dan sporta te poradi toga organiziramo međurazredna natjecanja pod nazivom „Višnjevački višebojac“ u dvorani škole. U 9:00 sati započinje Višnjevački višebojac za sve učenike razredne nastave, a u 10:30 sati za sve učenike predmetne nastave.

Međurazredna natjecanja se provode kroz 4 igre. Odabire se najbolji razred po svakoj „paralelki“. Sudjeluju svi učenici iz razreda! Nakon natjecanja dodjeljuju se medalje, diplome i pehari za najbolji razred – (Pobjednik prvih/drugih/trećih... razreda u višnjevačkom višebojcu). Sve detalje oko Višebojca su razrednici podijelili s učenicima.

U 17:30 sati  je Svećana dodjela priznanja i nagrada učenicima koji su postigli zapažene rezultate na natjecanjima. Popis je pod „više“ u ovoj poruci, a mentori su dodatno obavijestili učenike. Na popisu su svi učenici koji su sudjelovali na školskoj, županijskoj ili državnoj razini, a nagrađeni su samo učenici koji su prošli u višu razinu natjecanja (ružićasto obojeno na popisu).

U četvrtak 30. svibnja 2024. je Tijelovo i Dan Državnosti blagdani u Republici hrvatskoj  te je to nenastavni i neradni dan.

Petak 31. svibnja 2024. je radni ali nenastavni dan. Učenici u organizaciji sa svojim razrednicima imaju aktivnosti.

Redovita nastava se nastavlja u ponedjeljak 3. lipnja 2024. prema redovitom rasporedu B tjedna.

Obaviještavamo roditelje da se individualni informativni razgovori s učiteljima organiziraju najkasnije 7. lipnja 2024. Nakon toga dana, poslijenja dva tjedna nema niti individualnih  informativnih razgovora s roditeljima niti roditeljskih sastanaka kako i propisuje Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi (čl. 14. st. 7).

Draga Školo sretan ti tvoj dan. :)

Priloženi dokumenti:
NATJECANJA_I_NATJEcAJI_svi_popisi.docx (37.90 KB)

PROGNOZA
Klikni na "Višnjevac"

e Dnevnik

NAŠA ARHIVA

« Srpanj 2024 »

UPISI U SREDNJU

kamo nakon osnovne?
e-novine

E-knjižnica