Osnovna škola Višnjevac

Školske novosti

Autor: Administrator , 5. 6. 2024.

U srijedu 29.6.2024. obilježili smo Dan škole. Prije podne bilo je rezervirano za međurazredna natjecanja „Višnjevački višebojac“. Sudjelovali su svi razredi škole.  Natjecateljskog duha nije nedostajalo natjecanje je prošlo u fair playu. Igre su osmišljene na način da su sudjelovali svi učenici iz razreda. Najbolji razredi su nagrađeni medaljama, peharima i plakatima koji će biti izloženi u njihovim učionicama. U među razrednim natjecanjima razredne nastave najviše pobjednici su bili 1.a, 2.b, 3.a i 4.b, a u predmetnoj nastavi 5.b, 6.a, 7.a i 8.a. Čestike pobjednicima i njihovim razrednicima.

U večernjim satima održano je svečano nagrađivanje učenika i mentora naše škole koji su predstavljali školu na natjecanjima i natječajima u ovoj školskoj godini. Popis nagrađenih objavili smo u prethodnoj obavijesti (Dan škole - najava).

Glazbeno scenski program osmislile su i njime rukovodile nastavnice Alma Mance, Tihana Karika, Vesna Klir i Željka Čokolić dok je diplome i priznanja i prigodne nagrade zaslužnim pojedincima učenicima i njihovim mentorima uručio ravnatelj škole Dane Končar.

Na našoj Facebook stranici možete vidjeti mnoštvo fotografija s natjecanja i dodjela priznanja.

Svim učenicima čestitamo Dan škole, a dobitnicima priznanja i diploma želimo uspješan nastavak školovanja i još mnogo nagrada.

Izvijestio Krešimir Ćosić, knjižničar

PROGNOZA
Klikni na "Višnjevac"

e Dnevnik