Osnovna škola "Vladimir Nazor" Neviđane

Meteorološka postaja Neviđane-OŠ Vladimir Nazor | Neverin.hr

Ispis statistike od 5. 4. 2010.

ANketa
Koliko novaca nosiš u školu?

« Kolovoz 2024 »

OBILJEŽILI SMO DAN NAŠE ŠKOLE
Autor: Mladen Palić, 4. 6. 2013.

U tjednu od 27. do 31. svibnja 2013. naša škola je obilježila dan škole, sad već tradicionalno, sa raznovrsnim aktivnostima.

U ponedjeljak su organizirana sportska natjecanja učenika od 1. do 4. razreda, pod vodstvom učiteljica Ivane Medić, Anamarije Jerković,  Anite Tudorović, Martine Benić i voditeljice Univerzalne sportske škole Andree Antić. Najmlađi učenici okušali su se u štafeti „Sladoded“, povlačenju konopa i utrke s vrećama, a najbolje ekipe smo nagradili prigodnim darovima.

U utorak je odigrana rukometna utakmica između ekipa učenica sedmog i osmog razreda, te ekipe sastavljene od majki učenica i učiteljica. Organizator i sudac utakmice bio je naš učitelj TZK Nikica Polegubić. Pobjedu su ovaj put odnijele učenice, 19:17, a najbolja igračica utakmice je opet bila Marcela Škrokov (8.r.), poznatija kao LACKOVIČ. U poluvremenu utakmice pet „mušketira“ iz 8. razreda okušalo se u natjecanju u preciznosti pogađanja gola, a pobijedio je Stanislav Fantov, te nagrađen košarkaškom loptom.

U petak je na rasporedu bila središnja proslava dana škole. Program je započeo tradicionalnom nogometnom utakmicom učenika, ekipama Zmorca i Juga. Ovaj put je pobjedu odnio Jug, a kapetan Renato Burić je preuzeo prijelazni pehar.

U programu su se predstavile plesačice, svirači, recitatori, mažoretkinje, pjevači, glumci. Prikazan je i kratki film kojim je predstavljen presjek javne i kulturne djelatnosti škole u ovoj školskoj godini. Posebno mjesto u programu imao je nastup klape Munita, čiji je član naš učitelj Hrvoje Rančić, i koji su se ljubazno odazvali našem pozivu za sudjelovanjem u programu. Ovim putem im zahvaljujemo na gostovanju u našoj školi i nadamo se da smo bili dobri domaćini.

Tijekom programa ravnateljica škole Andreja Krnić uručila je prigodne zahvalnice i pohvalnice, te nagrade najuspješnijim učenicima i učiteljima.

Zahvalnicu za izniman doprinos u suradnji škole i lokalne zajednice uručene su:

Općina Pašman

Ines Medić

Anita Šandrić

Pohvalnicu su dobili:

Martina Tolja i Cvita Tudorović (7.r.) – državne juniorske prvakinje u mažoret plesu

Mladen Palić, učitelj informatike

Nikolina Dolfić, školska knjižničarka

Marta Kožul Blagdanić, pedagoginja

Pohvalnice i nagrade su ove godine dodijeljene:

Ivana Benčić, R, i Marta Ribić 8.r.

Antonela Bačinić, 6.r.

Petra Lukačić i Bartol Lokmer, 5.r.

Marija Mađerić, 4.r.

Šimica Kraljev, učiteljica matematike

Hrvoje Rančić, učitelj geografije

Tomica Jadronja, učitelj likovne kulture

Slađana Vranjković, učiteljica hrvatskog jezika

Josipa Kolanović Tičić, voditeljica UZ Boduli

Anamaria Jerković, voditeljica literarne skupine

Nakon programa slijedile su radionice za učenike i roditelje, te prodajne izložbe učeničke zadruge Boduli i likovne skupine Mašta radi svašta, koju vodi učiteljica Ivana Medić.

Zahvaljujemo svim gostima koji su nas počastili svojom nazočnošću na našoj proslavi i pozivamo vas da i dogodine budete naši gosti.