Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje

Smotra

Autor: Franka Frančešević, 10. 5. 2019.

ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA

U Velikom Trojstvu, 9. svibnja 2019. godine s početkom u 9 sati održana je Županijska smotra učeničkih zadruga Bjelovarsko-bilogorske županije. Na smotri se predstavilo 19 učeničkih zadruga naše županije.

Zadruge su se predstavile ručnim i praktičnim radovima svojih zadrugara, a svi zainteresirani posjetitelji mogli su kupiti nešto od ponuđenih radova. Našu Učeničku zadrugu „Kockavica“ predstavljali su članice Likovne sekcije Nika Andričević i Antonija Gerenđir, član Poljoprivredno-prehrambene sekcije Antonio Aščić te nastavnici Monika Vojvodić Andričević i Dejan Krauz. Nastupili su s temom izrade nakita od kukuruza.

Stručno povjerenstvo nakon obilaska i vrednovanja, proglasilo je 5 najuspješnijih učeničkih zadruga: 1. UZ "OBLAK", II. OŠ BJELOVAR; 2. UZ "DRUŽBA PERE KVRŽICE", OŠ MATO LOVRAK VELIKI GRĐEVAC; 3. UZ "SA SRCEM", OŠ ROVIŠĆE; 4. UZ "SEDMIKRASKA", ČOŠ J.A. KOMENSKOG DARUVAR; 5. UZ "PETICA", V. OŠ BJELOVAR.

Škola domaćin svim sudionicima smotre poklonila je prigodne poklone svoje učeničke zadruge. Nakon održanog službenog dijela smotre, svi sudionici mogli su sudjelovati u kreativnim radionicama društva „Naša djeca“ Veliko Trojstvo i predstavi, koja je nastala prema knjizi Vilenjsko igrišće, koju su uprizorile učenice OŠ Veliko Trojstvo.

Ivan Čegec, prof.

OGLASNA PLOČA
CISOK

INFORMACIJE ZA UČENIKE ZAVRŠNIH RAZREDA SREDNJIH ŠKOLA

kako bi omogućili učenicima završnih razreda srednjih škola što bolju informiranost u vezi s upisima na visoka učilišta,objavljujemo poveznicu na stranicu www.studij.hr

Na navedenoj stranici nalaze se detaljne informacije u vezi s postupkom prijava na visoka učilišta, rangiranju, kalendaru s rokovima u postupku prijava, kao i mogućnosti usporedbe studijskih programa i ostvarenim bodovima za upis prethodnih godina.

Novčana pomoć
ZAVRŠNI RAD

Natječaj za učenike

POZIV UREDA ZA LJUDSKA PRAVA I PRAVA NACIONALNIH MANJINA NA TRENING ZA MLADE ROME I ROMKINJE

Ured za ljudska prava i prava nacionalnih manjina organizira dva treninga za mlade Romkinje i Rome s ciljem izgradnje kompetencija za aktivno sudjelovanje u provedbi Nacionalne strategije za uključivanje Roma.

Energetska obnova
Nabava/prodaja

« Rujan 2024 »

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr