Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje

Godišnjica mature

Autor: Franka Frančešević, 24. 5. 2023.

OBILJEŽENA 30. GODIŠNJICA MATURE

NAŠIH PRIRODOSLOVNO - MATEMATIČKIH TEHNIČARA

Na početku svoga rada u našoj školi učenicima sam bila profesorica matematike i informatike i stručnih informatičkih predmeta.
Učenici prirodoslovno - matematički tehničari koji su završili našu školu školske godine 1992./1993. proslavili su ove godine 30. godišnjicu mature. Srce je puno sreće jer sam s ostalim profesorima odgojila i obrazovala ljude koji zaslužuju poštovanje. Bilo je to školovanje u vrijeme našeg Domovinskog rata pa su uz sve stresove svi postali pravi ljudi. Većina njih završila je željene fakultete i svi su zaposleni i zadovoljni svojim životom i svojim obiteljima.
Neki od njih nastavili su studiranje vezano uz informatiku. I djeca naših bivših učenika završila su školovanje u našoj školi ili su sada naši učenici.
Tako je u subotu 20. svibnja 2023. većina učenika te generacije nazočila slavlju. Sastanak je bio u školi gdje su s oduševljenjem pregledali obnovljenu školu. Prisjetili smo se školskih dana i razgovarali o novostima u njihovim životima. Zbog neodgodivih obveza samo dvoje bivših učenika nije bilo na proslavi.

Blaženka Orct, prof. savjetnica

Više fotografija pogledajte OVDJE!

OGLASNA PLOČA
CISOK

INFORMACIJE ZA UČENIKE ZAVRŠNIH RAZREDA SREDNJIH ŠKOLA

kako bi omogućili učenicima završnih razreda srednjih škola što bolju informiranost u vezi s upisima na visoka učilišta,objavljujemo poveznicu na stranicu www.studij.hr

Na navedenoj stranici nalaze se detaljne informacije u vezi s postupkom prijava na visoka učilišta, rangiranju, kalendaru s rokovima u postupku prijava, kao i mogućnosti usporedbe studijskih programa i ostvarenim bodovima za upis prethodnih godina.

Novčana pomoć
ZAVRŠNI RAD

Natječaj za učenike

POZIV UREDA ZA LJUDSKA PRAVA I PRAVA NACIONALNIH MANJINA NA TRENING ZA MLADE ROME I ROMKINJE

Ured za ljudska prava i prava nacionalnih manjina organizira dva treninga za mlade Romkinje i Rome s ciljem izgradnje kompetencija za aktivno sudjelovanje u provedbi Nacionalne strategije za uključivanje Roma.

Energetska obnova
Nabava/prodaja

« Rujan 2024 »

Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje / Bartola Kašića 1, HR-43290 Grubišno Polje / ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr / ured@ss-bkasica-grubisnopolje.skole.hr