Ekonomska škola Braća Radić

Sportske aktivnosti i obrazovni sadržaji

Datum objave: 31.3.2020.

Opis: U prilogu se nalaze detaljne smjernice učenicima/nastavnicima vezano za planiranje i programiranje treninga vježbanja u kući/slobodno vrijeme u trajanju od 60 minuta. Zadatak za učenike je na nastavi na daljinu osmisliti vlastiti trening prema zadanim smjernicama.

Materijal je namjenjen nastavnicima i učenicima srednjih škola te je koristan za održavanje nastave na daljinu, ali i u nastavi u dvorani.

Naziv materijala: TZK - Planiranje vježbanja- nastava na daljinu

Ključne riječi: Planiranje, trening, nastava na daljinu

Prilog: PPT prezentacija TZK - Planiranje vježbanja Nastava na daljinu

Osoba koja objavljuje materijal: mr. sc. Dario Jagodić

Datum objave: 22.10.2020.

Opis: U prilogu se nalazi rubrika vrednovanja aktivnosti učenika za učenje za elemente: odnos prema radu, praćenje nastave u virtualnoj učionici i poštivanje zadanih rokova.

Naziv materijala: Aktivnost-vrednovanje za učenje i bilješke u nastavi na daljinu

Ključne riječi: odnos prema radu, bilješke, nastava na daljinu

Prilog: dokument programa Microsoft Word (.docx) Aktivnost-vrednovanje za učenje i bilješke u nastavi na daljinu

Datum objave: 29.1.2021.

Opis: Doziranje opterećenja ovisi o stupnju treniranosti učenika, trenažno opterećenje se može individalizirati. Prilikom izvođenja vježbi posebnu pozornost treba pridodati tehnički ispravnom izvođenju vježbi.

Naziv materijala: Primjer kružnog treninga Nastava na daljinu

Ključne riječi: kružni trening, motoričke sposobnosti

Prilog: Microsoft Edge PDF document (.pdf) Primjer kružnog treninga Nastava na daljinu

Datum objave: 4.11.2021.

Opis: Nastavnici i učenici će dobiti informacije kako realizirati i kako vrednovati elemente mišične izdržljivosti, jakosti i snage u nastavi TZK. Materijal je namjenjen nastavnicima i učenicima osnovnih i srednjih škola te je koristan za održavanje nastave na daljinu, ali i u nastavi u dvorani.

Naziv materijala: Primjer testova za procjenu-Mišične izdržljivosti, jakosti i snage

Ključne riječi:  dijagnostika, motoričke sposobnosti

Prilogdokument programa Microsoft Word (.docx) Primjer testova za procjenu-Mišične izdržljivosti, jakosti i snage

Datum objave: 22.1.2022.

OpisNastavnici i učenici će dobiti informacije kako realizirati i kako vrednovati elemente koordinacije i agilnosti u nastavi TZK. Materijal je namjenjen nastavnicima i učenicima osnovnih i srednjih škola te je koristan za održavanje nastave na daljinu, ali i u nastavi u dvorani.

Naziv materijala: Primjer testova za procjenu-Koordinacija i agilnost

Ključne riječi:  dijagnostika, motoričke sposobnosti

Prilog:dokument programa Microsoft Word (.docx) Primjer testova za procjenu-Koordinacija i Agilnost

« Travanj 2024 »